Rugby TV transmite semifinala de la Brasov

Programul transmisiunilor TV din Cupa Regelui incepe cu derbyul Steaua –Dinamo.

Rugby Tv.

RCM Timisoara, actuala detinatoare a Cupei Romaniei, intalneste CSA Steaua Bucuresti, sambata, 24 noiembrie, de la ora 11.00, pe stadionul Noua din Brasov.

Partida poate fi urmarita in direct pe www.rugbytv.ro.

Timisoara: 15. Fântânaru Florin, 14. Tuiatua Ben Dominic, 13. Sola Johnny, 12. Kinikinilau Paula, 11. Moala Viliami Tu’akalau, 10. Rose Jody Gavin, 9. Conache Gabriel, 1. Balan Petru-Vladimir, 2. Capatina Marian Eugen, 3. Militaru Gigi, 4. Bianu Cristian, 5. Drenceanu Marian, 6. Burcea Sandu Stelian (C), 7. Kafatolu Mateaki, 8. Carpo Daniel.
Rezerve: 16. Borzas Paul Constantin, 17. Maris Samuel, 18. Orghianu Igor, 19. Bradu Bogdan Florian, 20. Iftode Eugen Andrei, 21. Tanase Laurentiu Marian, 22. Stamatin Bogdan Valentin, 23. Dumitru Victor Alexandru.

Steaua: 15. Vlaicu Florin (C), 14. Dumitru Ionut, 13. Ionita Florin, 12. Vlad Dan, 11. Nainer Daniel, 10. Dumbrava Danut, 9. Patrascu Stefan, 1. Nere Nicolae, 2. Mihalache Marcel, 3. Baraulea Mădălin, 4. Tatu Florin – Cornel, 5. Grigore Alexandru – Florinel, 6. Moisei Cristian, 7. Laurentiu Melinte, 8. Ianus Daniel.
Rezerve: 16. Buzea Sergiu, 17. Popovici Mihai, 18. Simion Ionut, 19. Necula Remus, 20. Cocarla Laurentiu, 21. Zamfir Viorel, 22. Rosca Mihai.

Arbitri: Radu Petrescu, Vasile Ghioc, Cristian Serban, Lucian Ravar.

Duminica, de la ora 11.00, pe stadionul Lascar Ghinet se va disputa cea de-a doua semifinala, CSM Stiinta Baia Mare intalneste CSU Cluj.

Baia Mare: 15. Niacsu Ionut, 14. Catuna Georgel, 13. Dinis Cristian, 12. Nistor Andrei, 11. Pop Ioan, 10. Wiringi Michael, 9. Ailenei Vlad, 1. Suciu Silviu, 2. Bardasu Florin, 3. Balan Cristian, 4. Danila Marius, 5. Van Heerden Johannes, 6. Stoica Cristian, 7. Morrell Sean, 8. Ene Constantin.
Rezerve: 16. Rusu Paul, 17. Pristavita Constantin, 18. Barlea Vasile, 19. Cirtiu Cosmin, 20. Buzatu Teodor, 21. Dico Mihai, 22. Cretuleac Marcel, 23. Hristache Ionut.

CSU Cluj: 15. Voicu Bogdan, 14. Ciolocoiu Bogdan – Catalin, 13. Banu Alexandru, 12. Spataru Sergiu, 11. Teodorescu Ioan, 10. Cristian Sauan, 9. Ciaprii Eduard, 1. Petucher Paul, 2. Ciaparii Iustin, 3. Gheta Daniel, 4. Rotar Vlad, 5. Ailenei Paul, 6. Ciocea Dorian, 7. Dragoniciu Alin – Pavel, 8. Curca Claudiu.
Rezerve: 16. Salagean Bogdan, 17. Ionescu Bogdan, 18. Moldovan Rares, 19. Muresan Ionut, 20. Martac Marius – Daniel, 21. Pralea Radu, 22. Paraschiv Vasile, 23. Mazare Adrian.

Arbitri: Robert Diaconescu, Bogdan Milita, Ionut Bodea.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *