Rezultatele tuturor meciurilor disputate in weekendul 12-13 noiembrie!

In weekendul 12-13 noiembrie au avut loc meciuri in Cupa Regelui, Diviziile Nationale de Juniori, Divizia Nationala de Seniori si Cupa Romaniei la rugby 7 feminin, trofeul castigat de Agronomia Bucuresti. Mai jos aveti toate rezultatele inregistrate in meciurile disputate.

 

Cupa Regelui
Etapa a-VII-a
12.11.2016
CS Stiinta-CSM B. Mare – CS Dinamo        28-15
SCM Timisoara – CSM Bucuresti                 26-9
Steaua – CS Poli Iasi                             36-38

DNS
Etapa a-VII-a
12.11.2016
CS Manastur – CSUAV                   14-7
CS Stiinta Petrosani – RC Stejarul   8-12
CS Navodari – CSM Suceava    32-0
RCM Galati – RC Barlad           14-21

 

DNJ U 20
Etapa a-III-a
13.11.2016
SCM Timisoara – CS Dinamo    a fost reprogramat pentru 8 aprilie 2017

DNJ U 16
Moldova

Etapa a-IV-a
13.11.2016
CSS G. Humorului – LPS Focsani      10-5
CSS Barlad – CSS Tecuci                  57-0


Muntenia 1
Etapa a-IV-a
13.11.2016
CT Dinicu Golescu – CSM Bucuresti         31-5
RC Grivita – CSRTM Callatis                24-19

 

Muntenia 2
Etapa a-IV-a
13.11.2016
CS Cleopatra – CSR Sacele           30-0
CS Dinamo – CS Metrorex             0-30

 

PROGRAM  JOCURI TURNEUL 2 – DNJ U 17 – R X – 13.11.2016
– ORGANIZATOR: CT DINICU GOLESCU –
STADIONUL GHENCEA – ORA 12:00

MUNTENIA – Seria A

  1. CS Aurora Baicoi
  2. CT Dinicu Golescu
  3. RC Brasov
  4. CSS Bega Timisoara

 

REZULTATELE JOCURILOR
CS Aurora Baicoi  – CSS Bega Timisoara      38-0
CT Dinicu Golescu – RC Brasov       5-12
CSS Bega Timisoara – RC Brasov         10-22
CS Aurora Baicoi – CT Dinicu Golescu       10-7
CT Dinicu Golescu – CSS Bega Timisoara 19-0
RC Brasov – CS Aurora Baicoi  10-36

 

PROGRAM JOCURI TURNEUL 2 – DNJ U 17 – R X – 13.11.2016
– ORGANIZATOR: CSO PANTELIMON –
Terenul: Unitatea Militara – ora 11:00

      MUNTENIA – Seria B

  1. CSS 2 Baia Mare
  2. CSO Pantelimon
  3. RC Grivita
  4. CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant

 

REZULTATELE JOCURILOR
CSS 2 Baia Mare – CS Parohial   62-0
CSO Pantelimon – RC Grivita  59-0
CS Parohial – RC Grivita 0-27
CSS 2 Baia Mare – CSO Pantelimon   14-29
CSO Pantelimon – CS Parohial  72-0
RC Grivita – CSS 2 Baia Mare          5-55

 

PROGRAM JOCURI TURNEUL 2 – DNJ U 17 – R X – 13.11.2016
– ORGANIZATOR: CSS BARLAD –
STADIONUL: RULMENTUL –  
ORA 12:30

GRUPA MOLDOVA

  1. CS Tomitanii
  2. CS Cleopatra
  3. CSS Barlad
  4. CTTV Galati
  5. Unirea Pascani
  6. CSS Tecuci

 

 SERIA A                                                         SERIA B

  1. CS Tomitanii                              1. CS Cleopatra
  2. CSS Barlad                                  2. CTTV Galati
  3. 3. Unirea Pascani                       3. CSS Tecuci

 

REZULTATELE JOCURILOR
CSS Barlad – Unirea Pascani     12-10
CTTV Galati – CSS Tecuci 0-7
CS Tomitanii – CSS Barlad     5-7
CS Cleopatra – CTTV Galati      30-0
Unirea Pascani – CS Tomitanii   5-10
CSS Tecuci – CS Cleopatra 0-17
Galati- Pascani 0-36
Tecuci- Tomitanii 0-22
Barlad – Cleopatra 17-0
 

 

Cupa Romaniei Rugby 7 Senioare

 12.11.2016    Parcul Copilului     – ora 11.00
CS Agronomia – CSU Cluj  29-12

1 comment

  1. Pingback: Rezultatele tuturor meciurilor disputate in weekendul 12-13 noiembrie! — Arlechinii Bucuresti

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *