Divizia Nationala de Juniori U17, rugby X continua cu Turneul 4 si 5

In acest weekend continua meciurile din Divizia Nationala de Juniori, U17, rugby X. Astfel, duminica, 12 martie, vor avea loc turneele cu numarul 4 si 5, in trei locatii diferite, Bucuresti – Terenul Ghencea, de la ora 11:00, Pantelimon – Terenul Unitatii Militare, de la ora 11:00 si Constanta – Stadionul Constructorul, ora 12:00. Mai jos aveti programul turneelor si orele de disputare ale meciurilor.

PROGRAM JOCURI TURNEUL 5 – DNJ U 17 – R X – 12.03.2017
– ORGANIZATOR: CT DINICU GOLESCU –
TERENUL GHENCEA – ORA 11:00

MUNTENIA – Seria A
1.     CS Aurora Baicoi
2.     CT Dinicu Golescu
3.     CSS Bega Timisoara

PROGRAM JOCURI
Ora 11.00 – 11.25 – CT Dinicu Golescu  –  CSS Bega Timisoara
Ora 11.40 – 12.05 – CS Aurora Baicoi  –  CT Dinicu Golescu
Ora 12.20 – 12.45 – CSS Bega Timisoara  – CS Aurora Baicoi

PROGRAM JOCURI TURNEUL 4 – DNJ U 17 – R X – 12.03.2017
– ORGANIZATOR: CSO PANTELIMON –
TERENUL Unitatea Militara – ora 11:00
MUNTENIA – Seria B
1.     CSS 2 Baia Mare
2.     CSO Pantelimon
3.     RC Grivita
4.     CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant

PROGRAM JOCURI
Ora 11.00 – CSS 2 Baia Mare – CS Parohial
Ora 11.25 – 11.50 – CSO Pantelimon – RC Grivita
Ora 12.00 – CS Parohial – RC Grivita
Ora 12.25 – 12.50 – CSS 2 Baia Mare – CSO Pantelimon
Ora 13.00 – CSO Pantelimon – CS Parohial
Ora 13.25 – 13.50 – RC Grivita – CSS 2 Baia Mare

PROGRAM JOCURI TURNEUL 5 – DNJ U 17 – R X – 12.03.2017
– ORGANIZATOR: CS CLEOPATRA –
STADIONUL: CONSTRUCTORUL –  ORA 12:00
SERIA A                                SERIA B
1. CSS Barlad                        1. CS Cleopatra
2. CS Tomitanii                      2. Unirea Pascani
3. CSS Tecuci                        3. CTTV Galati

PROGRAM JOCURI
Ora 12.00 – CS Tomitanii – CSS Tecuci
Ora 12.25 – Unirea Pascani – CTTV Galati
Ora 12.50 – CSS Barlad – CS Tomitanii
Ora 13.15 – CS Cleopatra – Unirea Pascani
Ora 13.40 – CSS Tecuci – CSS Barlad
Ora 14.05 – 14.30 – CTTV Galati – CS Cleopatra
Ora 14.40 – Loc 3 Seria A – Loc 3 Seria B
Ora 15.05 – Loc 2 Seria A – Loc 2 Seria B
Ora 15.40 – 16.05 – Loc 1 Seria A – Loc 1 Seria B

1 comment

  1. Pingback: Divizia Nationala de Juniori U17, rugby X continua cu Turneul 4 si 5 — Arlechinii Bucuresti

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *