Divizia Nationala de Juniori U17, rugby 7 se reia joi, 20 aprilie, cu Turneul 4

Joi, 20 aprilie se reia Divizia Nationala de Juniori U17, rugby in 7, care programeaza Turneul 4, care are loc in doua locatii diferite. Astfel, in Zona 1, competitia se va desfasura pe terenul Ghencea, de la ora 11:00, in organizarea CT Dinicu Golescu, iar in Zona 2, organizator va fi CSS 2 Baia Mare, meciurile urmand sa aiba loc pe terenul Phoenix, cu incepere de la ora 11. In ce priveste clasamentul, lider in zona 1 este Aurora Baicoi, iar in zona 2 – CSS 2 Baia Mare.

In Zona 3, Turneul 4 a avut loc pe 12 aprilie, in organizarea LPS Suceava, pe terenul Unirea, CSS Barlad fiind liderul zonei.

PROGRAM JOCURI TURNEUL 4 – DNJ U 17 – R 7 – 20.04.2017
– ORGANIZATOR CT DINICU GOLESCU –  
TERENUL  GHENCEA – Ora 11:00

1.     CS Aurora Baicoi
2.     RC Brasov
3.     CT Dinicu Golescu
4.     CNAV
5.     CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant

PROGRAM JOCURI
Ora 11.00 – CS Aurora Baicoi – CNAV
Ora 11.15 – RC Brasov – CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant
Ora 11.30 – CT Dinicu Golescu – CNAV
Ora 11.45 – CS Aurora Baicoi – RC Brasov
Ora 12.00 – CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant – CT Dinicu Golescu
Ora 12.15 – CNAV – RC Brasov
Ora 12.30 – CT Dinicu Golescu – CS Aurora Baicoi
Ora 12.45 – CNAV – CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant
Ora 13.00 – RC Brasov – CT Dinicu Golescu
Ora 13.15 – CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant – CS Aurora Baicoi

                      CLASAMENT DUPA 3 TURNEE – ZONA 1:

PROGRAM JOCURI TURNEUL 4 – DNJ U 17 – R 7 – 20.04.2017
– ORGANIZATOR CSS 2 BAIA MARE –                 
TERENUL  PHOENIX – Ora 11:00

1.     CSS 2 Baia Mare
2.     CSO Pantelimon
3.     CS Olimpia Bucuresti
4.     PCE Ilfov

 PROGRAM JOCURI
Ora 11.00 – CSS 2 Baia Mare – PCE Ilfov
Ora 11.15 – CSO Pantelimon – CS Olimpia
Ora 11.40 – PCE Ilfov – CS Olimpia
Ora 11.55 – CSS 2 Baia Mare – CSO Pantelimon
Ora 12.20 – CSO Pantelimon – PCE Ilfov
Ora 12.35 – 12.50 – CS Olimpia – CSS 2 Baia Mare

                                            CLASAMENT DUPA 3 TURNEE – ZONA 2:

Zona 3
CLASAMENT DUPA 4 TURNEE:

1 comment

  1. Pingback: Divizia Nationala de Juniori U17, rugby 7 se reia joi, 20 aprilie, cu Turneul 4 — Rugby Club Arlechinii Bucuresti

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *