Programul primelor opt etape ale SuperLigii CEC Bank editia 2017/2018

Editia 2017/2018 a SuperLigii CEC Bank sta sub semnul nuamrului 7: este cea de a saptea editie si reuneste sapte echipe. Isi vor disputa suprematia in primul esalon valoric: CSM Stiinta Baia Mare, Timisoara Saracens, CSM Bucuresti, CSA Steaua, CS Dinamo, Unievrsitatea Cluj si Politehnica Iasi, programul primelor opt etape fiind:

ETAPA 1 (26.08.2017)

26.08.2017, ora 11:00, Arena Zimbrilor: CSM STIINTA BAIA MARE – CS UNIVERSITATEA CLUJ
26.08.2017, ora 11:00 Arcul de Triumf: CSM BUCURESTI – CS POLITEHNICA IASI (difuzat de Rugby TV)
26.08.2017, ora 17:00, Ghencea: CSA STEAUA BUCURESTI – CS DINAMO BUCURESTI (difuzat de Dolce)

ETAPA 2 (02.09.2017)
02.09.2017, ora 11:00, Tepro: CS POLI IASI – CSA STEAUA (difuzat de Rugby TV)
02.09.2017, ora 11:00, Iuliu Hatieganu: CSU CLUJ – CSM BUCURESTI
02.09.2017, ora 19:00, SCM TIMISOARA – CSM BAIA MARE (difuzat de Dolce)

ETAPA 3 (09.09.2017)
09.09.2017, ora 19:00, Arcul de Triumf: CSM BUCURESTI – CSM TIMISOARA (difuzat de Dolce)
09.09.2017, ora 11:00, Ghencea: CSA STEAUA – CSU CLUJ
09.09.2017, ora 11:00, Florea Dumitrache: CS DINAMO – CS POLI IASI (difuzat de Rugby TV)

ETAPA 4 (16/17.09.2017)
17.09.2017, ora 11:00, Iuliu Hatieganu: CSU CLUJ – CS DINAMO (difuzat de Rugby TV)
16.09.2017, ora 19:00, Dan Paltinisanu: SCM TIMISOARA – CSA STEAUA (difuzat de Dolce)
16.09.2017, ora 11:00, Arena Zimbrilor: CSM BAIA MARE – CSM BUCURESTI (difuzat de Rugby TV)

ETAPA 5 (23.09.2017)
23.09.2017, ora 15:00, Ghencea: CSA STEAUA – CSM BAIA MARE (difuzat de Dolce)
23.09.2017, ora 11:00, Florea Dumitrache: CS DINAMO – SCM TIMISOARA (difuzat de Rugby TV)
23.09.2017, ora 11:00, Tepro: CS POLI IASI – CSU CLUJ

ETAPA 6 (30.09.2017)
30.09.2017, ora 15:00, Florea Dumitrache: CS DINAMO – CSM BUCURESTI (difuzat de Dolce)
30.09.2017, ora 11:00, Arena Zimbrilor: CSM BAIA MARE – CS POLI IASI (difuzat de Rugby TV)
30.09.2017, ora 11:00, Iuliu Hatieganu: CSU CLUJ – SCM TIMISOARA

ETAPA 7 (07.10.2017)
07.10.2017, ora 11:00, Dan Paltinisanu: SCM TIMISOARA – CS POLI IASI
07.10.2017, ora 11:00, Arena Zimbrilor: CSM BAIA MARE – CS DINAMO (difuzat de Rugby TV)
07.10.2017, ora 19:00, Arcul de Triumf: CSM BUCURESTI – CSA STEAUA (difuzat de Dolce)

ETAPA 8 (28.10.2017)
28.10.2017, ora 11:00, Iuliu Hatieganu: CSU CLUJ – CSM BAIA MARE
28.10.2017, ora 11:00, Tepro: CS POLI IASI – CSM BUCURESTI(difuzat de Rugby TV)
28.10.2017, ora 14:00, Florea Dumitrache: CS DINAMO – CSA STEAUA (difuzat de Dolce)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *