Cupa Romaniei – Grupa I – Rezultate

PROGRAM COMPETITIONAL Cupa Romaniei - Grupa I valorica 2016



ETAPA 1

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
19.03.2016
ora 11:00
Arena Zimbrilor CSM Stiinta Baia Mare - CS Politehnica Iasi 34-12 NU
19.03.2016
ora 11:00
Stadionul Olimpia CSM Bucuresti - CS Dinamo Bucuresti 7-14 Rugby TV
20.03.2016
ora 15:00
Ghencea CSA Steaua Bucuresti - CS Universitatea Cluj 45-15 Dolce 1

ETAPA 2

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
26.03.2016
ora 11:00
Tepro CS Politehnica Iasi - CSM Bucuresti 6-27 Rugby TV
26.03.2016
ora 19:00
Gheorghe Rascanu Timisoara Saracens - CSM Stiinta Baia Mare 8-18 Dolce 1
27.03.2016
ora 15:00
Florea Dumitrache CS Dinamo Bucuresti - CSA Steaua Bucuresti 13-22 Dolce 1

ETAPA 3

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
02.04.2016
ora 11:00
Stadionul Olimpia CSM Bucuresti - Timisoara Saracens 8-29 NU
02.04.2016
ora 11:00
Iuliu Hatieganu CS Universitatea Cluj - CS Dinamo Bucuresti 15-24 Rugby TV
03.04.2016
ora 15:00
Ghencea CSA Steaua Bucuresti - CS Politehnica Iasi 54-20 Dolce 1

ETAPA 4

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
09.04.2016
ora 11:00
Arena Zimbrilor CSM Stiinta Baia Mare - CSM Bucuresti 61-11 Rugby TV
10.04.2016
ora 15:00
Tepro CS Politehnica Iasi - CS Universitatea Cluj 3-18 Dolce 1
04.05.2016
ora 11:00
Gheorghe Rascanu Timisoara Saracens - CSA Steaua Bucuresti 13-3 NU

ETAPA 5

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
16.04.2016
ora 11:00
Iuliu Hatieganu CS Universitatea Cluj - Timisoara Saracens 10-28 NU
16.04.2016
ora 11:00
Florea Dumitrache CS Dinamo Bucuresti - CS Politehnica Iasi 46-27 Rugby TV
16.04.2016
ora 15:00
Ghencea CSA Steaua Bucuresti - CSM Stiinta Baia Mare 18-16 Dolce 1

ETAPA 6

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
22.04.2016
ora 11:00
Gheorghe Rascanu Timisoara Saracens - CS Dinamo Bucuresti 32-17 NU
23.04.2016
ora 11:00
Arena Zimbrilor CSM Stiinta Baia Mare - CS Universitatea Cluj 29-16 Rugby TV
23.04.2016
ora 13:00
Stadionul Olimpia CSM Bucuresti - CSA Steaua Bucuresti 16-13 Dolce 1

ETAPA 7

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
29.04.2016
ora 11:00
Iuliu Hatieganu CS Universitatea Cluj - CSM Bucuresti 23-22 Rugby TV
29.04.2016
ora 11:00
Tepro CS Politehnica Iasi - Timisoara Saracens 30-43 NU
29.04.2016
ora 16:00
Florea Dumitrache CS Dinamo Bucuresti - CSM Stiinta Baia Mare 22-27 Dolce 1