Program & rezultate

PROGRAM COMPETITIONAL Cupa Romaniei 2017-2018



CALIFICARI SEMIFINALE - ETAPA 1

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
04.11.2017
ora 11:00
2 OLIMPIA CSM Bucuresti - CS Politehnica Iasi 55-3 NU
04.11.2017
ora 13:00
1 Arena Zimbrilor CSM Stiinta Baia Mare - CS Universitatea Cluj 58-17 NU
04.11.2017
ora 13:00
3 Ghencea CSA Steaua Bucuresti - CS Dinamo Bucuresti 36-20 Rugby TV

CALIFICARI SEMIFINALE - ETAPA 2

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
11.11.2017
ora 11:00
4 Tepro - Tineretului CS Politehnica Iasi - CSA Steaua Bucuresti 26-38 NU
11.11.2017
ora 11:00
5 Iuliu Hatieganu CS Universitatea Cluj - CSM Bucuresti 32-35 NU
11.11.2017
ora 11:00
6 Dan Paltinisanu Timisoara Saracens - CSM Stiinta Baia Mare 7-8 Rugby TV

CALIFICARI SEMIFINALE - ETAPA 3

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
18.11.2017
ora 11:00
7 Olimpia CSM Bucuresti - Timisoara Saracens 16-12 NU
18.11.2017
ora 11:00
8 Ghencea CSA Steaua Bucuresti - CS Universitatea Cluj 29-17 NU
18.11.2017
ora 11:00
9 Florea Dumitrache CS Dinamo Bucuresti - CS Politehnica Iasi 5-0
penaliz. CC
NU

CALIFICARI SEMIFINALE - ETAPA 4

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
25.11.2017
ora 11:00
10 Iuliu Hatieganu CS Universitatea Cluj - CS Dinamo Bucuresti 26-22 NU
25.11.2017
ora 11:00
11 Gheorghe Rascanu Timisoara Saracens - CSA Steaua Bucuresti 41-7 NU
25.11.2017
ora 11:00
12 Arena Zimbrilor CSM Stiinta Baia Mare - CSM Bucuresti 22-15 NU

CALIFICARI SEMIFINALE - ETAPA 5

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
02.12.2017
ora 12:00
13 Ghencea CSA Steaua Bucuresti - CSM Stiinta Baia Mare 8-22 Rugby TV
02.12.2017
ora 12:00
14 Florea Dumitrache CS Dinamo Bucuresti - Timisoara Saracens 17-24 NU
02.12.2017
ora 12:00
15 Tepro - Tineretului CS Politehnica Iasi - CS Universitatea Cluj 13-6 NU

CALIFICARI SEMIFINALE - ETAPA 6

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
09.12.2017
ora 13:00
16 Florea Dumitrache CS Dinamo Bucuresti - CSM Bucuresti 5-48 Rugby TV
03.03.2018
ora 12:00
17 Tepro - Tineretului CS Politehnica Iasi - CSM Stiinta Baia Mare - NU
03.03.2018
ora 12:00
18 Iuliu Hatieganu CS Universitatea Cluj - Timisoara Saracens - NU

CALIFICARI SEMIFINALE - ETAPA 7

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
10.03.2018
ora 11:00
19 Dan Paltinisanu Timisoara Saracens - CS Politehnica Iasi - NU
10.03.2018
ora 11:00
20 Arena Zimbrilor CSM Stiinta Baia Mare - CS Dinamo Bucuresti - NU
10.03.2018
ora 11:00
21 Olimpia CSM Bucuresti - CSA Steaua Bucuresti - NU