PROGRAM COMPETITIONAL DNS - Grupa Centru-Nord 2018



ETAPA 1

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
15.09.2018
ora 11:00
2 Sanicolau CSUAV Arad - CSM Sibiu 54-18 NU
15.09.2018
ora 11:00
3 Unirea CSM Bucovina Suceava - CS Manastur -
anulat.
NU
16.09.2018
ora 11:00
1 Stiinta CS Stiinta Petrosani - Rugby Club Gura Humorului 38-17 NU

ETAPA 2

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
22.09.2018
ora 11:00
7 Stadionul Tineretului Rugby Club Gura Humorului - CS Manastur -
anulat.
NU
22.09.2018
ora 13:00
9 Stiinta CS Stiinta Petrosani - CSUAV Arad - NU
23.09.2018
ora 11:00
8 B. Boboc CSM Sibiu - CSM Bucovina Suceava - NU

ETAPA 3

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
29.09.2018
ora 15:00
15 I. Hatieganu CS Manastur - CSM Sibiu -
anulat.
NU
30.09.2018
ora 11:00
13 Sanicolau CSUAV Arad - Rugby Club Gura Humorului - NU
30.09.2018
ora 11:00
14 Unirea CSM Bucovina Suceava - CS Stiinta Petrosani - NU

ETAPA 4

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
06.10.2018
ora 11:00
19 Stadionul Tineretului Rugby Club Gura Humorului - CSM Sibiu - NU
06.10.2018
ora 13:00
20 Stiinta CS Stiinta Petrosani - CS Manastur -
anulat.
NU
07.10.2018
ora 10:00
21 Sanicolau CSUAV Arad - CSM Bucovina Suceava - NU

ETAPA 5

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
13.10.2018
ora 11:00
27 B. Boboc CSM Sibiu - CS Stiinta Petrosani - NU
13.10.2018
ora 14:00
26 I. Hatieganu CS Manastur - CSUAV Arad -
anulat.
NU
14.10.2018
ora 11:00
25 Unirea CSM Bucovina Suceava - Rugby Club Gura Humorului - NU

ETAPA 6

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
20.10.2018
ora 11:00
31 Stadionul Tineretului Rugby Club Gura Humorului - CS Stiinta Petrosani - NU
20.10.2018
ora 13:00
32 B. Boboc CSM Sibiu - CSUAV Arad - NU
21.10.2018
ora 10:00
33 I. Hatieganu CS Manastur - CSM Bucovina Suceava -
anulat.
NU

ETAPA 7

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
27.10.2018
ora 11:00
38 Unirea CSM Bucovina Suceava - CSM Sibiu - NU
27.10.2018
ora 11:00
39 Sanicolau CSUAV Arad - CS Stiinta Petrosani - NU
28.10.2018
ora 11:00
37 I. Hatieganu CS Manastur - Rugby Club Gura Humorului -
anulat.
NU

ETAPA 8

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
03.11.2018
ora 10:00
43 Stadionul Tineretului Rugby Club Gura Humorului - CSUAV Arad - NU
03.11.2018
ora 12:00
45 B. Boboc CSM Sibiu - CS Manastur -
anulat.
NU
04.11.2018
ora 10:00
44 Stiinta CS Stiinta Petrosani - CSM Bucovina Suceava - NU

ETAPA 9

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
10.11.2018
ora 9:00
51 Unirea CSM Bucovina Suceava - CSUAV Arad - NU
10.11.2018
ora 11:00
50 I. Hatieganu CS Manastur - CS Stiinta Petrosani -
anulat.
NU
11.11.2018
ora 11:00
49 B. Boboc CSM Sibiu - Rugby Club Gura Humorului - NU

ETAPA 10

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
17.11.2018
ora 11:00
56 Sanicolau CSUAV Arad - CS Manastur -
anulat.
NU
17.11.2018
ora 11:00
57 Stiinta CS Stiinta Petrosani - CSM Sibiu - NU
18.11.2018
ora 10:00
55 Stadionul Tineretului Rugby Club Gura Humorului - CSM Bucovina Suceava - NU

PROGRAM COMPETITIONAL DNS - Grupa Centru-Sud 2018



ETAPA 1

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 4 CS Navodari - ACS Rugby Morometi Turnu Magurele -
anulat.
NU
15.09.2018
ora 14:00
6 Municipal RCM Galati - RC Grivita Bucuresti - NU
15.09.2018
ora 15:00
5 Rulmentul Rugby Club Barlad - CS Sportul Studentesc -
anulat.
NU

ETAPA 2

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 10 ACS Rugby Morometi Turnu Magurele - RC Grivita Bucuresti -
anulat.
NU
22.09.2018
ora 11:00
12 Flacara Navodari CS Navodari - Rugby Club Barlad - NU
22.09.2018
ora 15:00
11 Complexul Sportiv Studentesc Tei CS Sportul Studentesc - RCM Galati - NU

ETAPA 3

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 16 Rugby Club Barlad - ACS Rugby Morometi Turnu Magurele -
anulat.
29.09.2018
ora 11:00
17 Municipal RCM Galati - CS Navodari - NU
29.09.2018
ora 11:00
19 Parcul Copilului RC Grivita Bucuresti - CS Sportul Studentesc - NU

ETAPA 4

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 22 ACS Rugby Morometi Turnu Magurele - CS Sportul Studentesc -
anulat.
06.10.2018
ora 14:00
23 Flacara Navodari CS Navodari - RC Grivita Bucuresti - NU
06.10.2018
ora 14:00
24 Rulmentul Rugby Club Barlad - RCM Galati - NU

ETAPA 5

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 28 ACS Rugby Morometi Turnu Magurele - RCM Galati -
anulat.
13.10.2018
ora 11:00
30 Complexul Sportiv Studentesc Tei CS Sportul Studentesc - CS Navodari - NU
13.10.2018
ora 14:00
29 Parcul Copilului RC Grivita Bucuresti - Rugby Club Barlad - NU

ETAPA 6

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 34 ACS Rugby Morometi Turnu Magurele - CS Navodari -
anulat.
20.10.2018
ora 15:00
35 Complexul Sportiv Studentesc Tei CS Sportul Studentesc - Rugby Club Barlad - NU
20.10.2018
ora 15:00
36 Parcul Copilului RC Grivita Bucuresti - RCM Galati - NU

ETAPA 7

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 40 RC Grivita Bucuresti - ACS Rugby Morometi Turnu Magurele -
anulat.
27.10.2018
ora 11:00
42 Rulmentul Rugby Club Barlad - CS Navodari - NU
27.10.2018
ora 15:00
41 Municipal RCM Galati - CS Sportul Studentesc - NU

ETAPA 8

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 46 ACS Rugby Morometi Turnu Magurele - Rugby Club Barlad -
03.11.2018
ora 11:00
48 Complexul Sportiv Studentesc Tei CS Sportul Studentesc - RC Grivita Bucuresti - NU
03.11.2018
ora 15:00
47 Flacara Navodari CS Navodari - RCM Galati - NU

ETAPA 9

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 52 CS Sportul Studentesc - ACS Rugby Morometi Turnu Magurele -
anulat.
10.11.2018
ora 11:00
53 Parcul Copilului RC Grivita Bucuresti - CS Navodari - NU
10.11.2018
ora 11:00
54 Municipal RCM Galati - Rugby Club Barlad - NU

ETAPA 10

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
- 58 ACS Rugby Morometi Turnu Magurele - RCM Galati -
anulat.
10.11.2018
ora 14:00
59 Rulmentul Rugby Club Barlad - RC Grivita Bucuresti - NU
10.11.2018
ora 15:00
60 Flacara Navodari - Legmas Navodari CS Navodari - CS Sportul Studentesc - NU