Program si rezultate

PROGRAM COMPETITIONAL Under 16 Muntenia A 2016-2017



ETAPA 1

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
09.10.2016
ora 13:15
Parcul Copilului RC Grivita - RC Stejarul Buzau 17-5 NU
09.10.2016
ora 14:00
Marina CSRTM Callatis Mangalia - CSM Bucuresti 5-33 NU

ETAPA 2

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
16.10.2016
ora 10:00
Ghencea CT Dinicu Golescu - RC Grivita 75-0 NU
16.10.2016
ora 15:00
Constructorilor RC Stejarul Buzau - CSRTM Callatis Mangalia 5-12 NU

ETAPA 3

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
06.11.2016
ora 11:30
OLIMPIA CSM Bucuresti - RC Stejarul Buzau 5-0 NU
06.11.2016
ora 14:00
Marina CSRTM Callatis Mangalia - CT Dinicu Golescu 15-31 NU

ETAPA 4

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
13.11.2016
ora 10:00
Ghencea CT Dinicu Golescu - CSM Bucuresti 31-5 NU
13.11.2016
ora 14:00
Parcul Copilului RC Grivita - CSRTM Callatis Mangalia 24-19 NU

ETAPA 5

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
20.11.2016
ora 10:00
OLIMPIA CSM Bucuresti - RC Grivita 19-7 NU
20.11.2016
ora 11:00
Constructorilor RC Stejarul Buzau - CT Dinicu Golescu 0-5 NU

ETAPA 6

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
02.04.2017
ora 12:00
11 Constructorilor RC Stejarul Buzau - RC Grivita 7-46 NU
30.04.2017
ora 14:00
12 Ciurel CSM Bucuresti - CSRTM Callatis Mangalia 15-7 NU

ETAPA 7

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
09.04.2017
ora 10:00
14 Parcul Copilului RC Grivita - CT Dinicu Golescu 0-38 NU
09.04.2017
ora 13:00
13 Marina CSRTM Callatis Mangalia - RC Stejarul Buzau 54-0 NU

ETAPA 8

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
07.05.2017
ora 11:30
16 Constructorul RC Stejarul Buzau - CSM Bucuresti 0-38 NU
07.05.2017
ora 14:00
15 Ghencea CT Dinicu Golescu - CSRTM Callatis Mangalia 60-7 NU

ETAPA 9

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
14.05.2017
ora 13:00
17 Ciurel CSM Bucuresti - CT Dinicu Golescu 5-40 NU
14.05.2017
ora 14:00
18 Marina CSRTM Callatis Mangalia - RC Grivita 34-14 NU

ETAPA 10

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
30.04.2017
ora 11:00
20 Ghencea CT Dinicu Golescu - RC Stejarul Buzau 86-0 NU
21.05.2017
ora 10:00
19 Parcul Copilului RC Grivita - CSM Bucuresti 5-12 NU