Program si rezultate

PROGRAM COMPETITIONAL Under 16 Muntenia 2018-2019



ETAPA 1

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
14.10.2018
ora 10:00
3 Ghencea CSA CSS STEAUA - CNAV- CS DINAMO 21-8 NU
14.10.2018
ora 11:00
2 UM ACSOV PANTELIMON - C.T.DINICU GOLESCU 36-17 NU
14.10.2018
ora 15:00
1 Mihail Naca LPS CONSTANTA - CSM BUCURESTI 62-0 NU
22.03.2019
ora 14:00
4 Aurora CS AURORA BAICOI - C.S.P.S.C.M.S.F. 98-0 NU

ETAPA 2

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
21.10.2018
ora 11:00
7 Ghencea C.T.DINICU GOLESCU - CSA CSS STEAUA 0-41 NU
21.10.2018
ora 14:30
6 FLOREA DUMITRACHE CNAV- CS DINAMO - CS AURORA BAICOI 7-15 NU
24.10.2018
ora 15:00
8 Mihail Naca LPS CONSTANTA - ACSOV PANTELIMON 19-3 NU
03.04.2019
ora 12:00
5 Tei CSM BUCURESTI - C.S.P.S.C.M.S.F. 52-0 NU

ETAPA 3

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
28.10.2018
ora 11:00
9 UM ACSOV PANTELIMON - CSM BUCURESTI 43-0 NU
28.10.2018
ora 12:00
11 Aurora CS AURORA BAICOI - C.T.DINICU GOLESCU 7-29 NU
28.10.2018
ora 13:00
10 Ghencea CSA CSS STEAUA - LPS CONSTANTA 24-19 NU
24.03.2019
ora 12:00
12 Liceul Vintila Bratianu C.S.P.S.C.M.S.F. - CNAV- CS DINAMO 0-95 NU

ETAPA 4

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
31.10.2018
ora 14:00
15 Mihail Naca LPS CONSTANTA - CS AURORA BAICOI 55-0 NU
04.11.2018
ora 10:00
13 Tei CSM BUCURESTI - CNAV- CS DINAMO 0-29 NU
04.11.2018
ora 11:00
16 UM ACSOV PANTELIMON - CSA CSS STEAUA 7-33 NU
27.03.2019
ora 12:00
14 PARCUL COPILULUI C.T.DINICU GOLESCU - C.S.P.S.C.M.S.F. 112-0 NU

ETAPA 5

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
11.11.2018
ora 12:00
18 Aurora CS AURORA BAICOI - ACSOV PANTELIMON 0-5
penaliz. CC
NU
11.11.2018
ora 15:00
17 Ghencea CSA CSS STEAUA - CSM BUCURESTI 67-3 NU
11.11.2018
ora 15:00
20 FLOREA DUMITRACHE CNAV- CS DINAMO - C.T.DINICU GOLESCU 22-10 NU
07.05.2019
ora 12:00
19 Mihail Naca C.S.P.S.C.M.S.F. - LPS CONSTANTA 0-63 NU

ETAPA 6

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
18.11.2018
ora 11:00
23 FLOREA DUMITRACHE CNAV- CS DINAMO - ACSOV PANTELIMON 22-10 NU
18.11.2018
ora 12:00
21 Aurora CS AURORA BAICOI - CSM BUCURESTI 29-17 NU
18.11.2018
ora 15:00
24 PARCUL COPILULUI C.T.DINICU GOLESCU - LPS CONSTANTA 0-41 NU
17.03.2019
ora 12:00
22 Liceul Vintila Bratianu C.S.P.S.C.M.S.F. - CSA CSS STEAUA 0-5
neprez.
NU

ETAPA 7

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
25.11.2018
ora 10:00
25 Tei CSM BUCURESTI - C.T.DINICU GOLESCU 10-27 NU
25.11.2018
ora 13:00
28 Ghencea CSA CSS STEAUA - CS AURORA BAICOI 57-0 NU
25.11.2018
ora 14:00
26 Mihail Naca LPS CONSTANTA - CNAV- CS DINAMO 26-7 NU
09.05.2019
ora 15:00
27 UM ACSOV PANTELIMON - C.S.P.S.C.M.S.F. 5-0
neprez.
NU

ETAPA 8

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
31.03.2019
ora 10:00
31 FLOREA DUMITRACHE CNAV- CS DINAMO - CSA CSS STEAUA 14-12 NU
31.03.2019
ora 11:00
30 PARCUL COPILULUI C.T.DINICU GOLESCU - ACSOV PANTELIMON 17-26 NU
31.03.2019
ora 12:00
32 Aurora CS AURORA BAICOI - C.S.P.S.C.M.S.F. 68-0 NU
31.03.2019
ora 13:00
29 Tei CSM BUCURESTI - LPS CONSTANTA 0-45 NU

ETAPA 9

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
07.04.2019
ora 11:00
35 Ghencea CSA CSS STEAUA - C.T.DINICU GOLESCU 34-5 NU
07.04.2019
ora 11:30
34 Aurora CS AURORA BAICOI - CNAV- CS DINAMO 0-26 NU
07.04.2019
ora 15:00
36 UM ACSOV PANTELIMON - LPS CONSTANTA 0-32 NU
08.04.2019
ora 12:00
33 Liceul Vintila Bratianu C.S.P.S.C.M.S.F. - CSM BUCURESTI 3-76 NU

ETAPA 10

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
14.04.2019
ora 12:00
39 PARCUL COPILULUI C.T.DINICU GOLESCU - CS AURORA BAICOI 22-3 NU
14.04.2019
ora 12:00
40 Florea Dumitrache CNAV- CS DINAMO - C.S.P.S.C.M.S.F. 89-0 NU
14.04.2019
ora 13:00
37 Tei CSM BUCURESTI - ACSOV PANTELIMON 0-45 NU
14.04.2019
ora 13:00
38 Mihail Naca LPS CONSTANTA - CSA CSS STEAUA 10-0 NU

ETAPA 11

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
19.04.2019
ora 12:00
42 Ghencea C.T.DINICU GOLESCU - C.S.P.S.C.M.S.F. 84-0 NU
21.04.2019
ora 10:00
41 Florea Dumitrache CNAV- CS DINAMO - CSM BUCURESTI 45-10 NU
21.04.2019
ora 12:00
44 Ghencea CSA CSS STEAUA - ACSOV PANTELIMON 39-5 NU
21.04.2019
ora 14:00
43 Aurora CS AURORA BAICOI - LPS CONSTANTA 0-77 NU

ETAPA 12

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
05.05.2019
ora 12:00
46 UM ACSOV PANTELIMON - CS AURORA BAICOI 25-0
neprez.
NU
05.05.2019
ora 14:00
47 Mihail Naca LPS CONSTANTA - C.S.P.S.C.M.S.F. 109-0 NU
05.05.2019
ora 15:00
45 Tei CSM BUCURESTI - CSA CSS STEAUA 5-59 NU
05.05.2019
ora 15:00
48 Ghencea C.T.DINICU GOLESCU - CNAV- CS DINAMO 7-43 NU

ETAPA 13

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
11.05.2019
ora 14:00
50 Ghencea CSA CSS STEAUA - C.S.P.S.C.M.S.F. 94-0 NU
12.05.2019
ora 11:00
51 UM ACSOV PANTELIMON - CNAV- CS DINAMO 29-5 NU
12.05.2019
ora 14:00
49 Tei CSM BUCURESTI - CS AURORA BAICOI 10-40 NU
12.05.2019
ora 15:00
52 Mihail Naca LPS CONSTANTA - C.T.DINICU GOLESCU 38-14 NU

ETAPA 14

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
19.05.2019
ora 10:00
53 Ghencea C.T.DINICU GOLESCU - CSM BUCURESTI 50-5 NU
19.05.2019
ora 12:00
55 Liceul Vintila Bratianu C.S.P.S.C.M.S.F. - ACSOV PANTELIMON 3-94 NU
19.05.2019
ora 13:00
56 Aurora CS AURORA BAICOI - CSA CSS STEAUA 29-40 NU
19.05.2019
ora 14:00
54 Florea Dumitrache CNAV- CS DINAMO - LPS CONSTANTA 7-16 NU