Program si rezultate

PROGRAM COMPETITIONAL Under 16 Muntenia 2019-2020



ETAPA 1

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
12.10.2019
ora 10:00
2 UM ACSOV Pantelimon - C.T.Dinicu Golescu 52-12 NU
13.10.2019
ora 12:00
1 Aurora CS Aurora Baicoi - CNAV- CS Dinamo 36-25 NU
17.11.2019
ora 12:00
3 Parc Bragadiru ACS Flamingo - RC Grivita 26-5 NU

ETAPA 2

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
20.10.2019
ora 12:00
4 Aurora CS Aurora Baicoi - ACSOV Pantelimon 22-17 NU
20.10.2019
ora 13:00
6 Ghencea C.T.Dinicu Golescu - ACS Flamingo 26-17 NU
20.10.2019
ora 14:00
5 Florea Dumitrache CNAV- CS Dinamo - RC Grivita 76-11 NU

ETAPA 3

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
26.10.2019
ora 13:30
9 Parcul Copilului RC Grivita - C.T.Dinicu Golescu 0-65 NU
27.10.2019
ora 11:00
7 UM ACSOV Pantelimon - CNAV- CS Dinamo 22-22 NU
01.03.2020
ora 13:00
8 Parc Bragadiru ACS Flamingo - CS Aurora Baicoi 21-27 NU

ETAPA 4

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
03.11.2019
ora 11:00
11 Florea Dumitrache CNAV- CS Dinamo - C.T.Dinicu Golescu 53-13 NU
03.11.2019
ora 12:00
12 Aurora CS Aurora Baicoi - RC Grivita 76-0 NU
03.11.2019
ora 14:00
10 UM ACSOV Pantelimon - ACS Flamingo 52-24 NU

ETAPA 5

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
10.11.2019
ora 11:00
13 Parc Bragadiru ACS Flamingo - CNAV- CS Dinamo 20-17 NU
10.11.2019
ora 11:00
14 Parcul Copilului RC Grivita - ACSOV Pantelimon 0-71 NU
10.11.2019
ora 14:00
15 Ghencea C.T.Dinicu Golescu - CS Aurora Baicoi 8-40 NU

ETAPA 6

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
08.03.2020
ora 10:00
17 Ghencea C.T.Dinicu Golescu - ACSOV Pantelimon 7-53 NU
08.03.2020
ora 12:00
16 Florea Dumitrache CNAV- CS Dinamo - CS Aurora Baicoi 24-21 NU
08.03.2020
ora 12:00
18 Parcul Copilului RC Grivita - ACS Flamingo 0-67 NU

ETAPA 7

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
15.03.2020
ora 12:00
19 UM ACSOV Pantelimon - CS Aurora Baicoi - NU
15.03.2020
ora 13:00
21 Parc Bragadiru ACS Flamingo - C.T.Dinicu Golescu - NU
15.03.2020
ora 14:00
20 Parcul Copilului RC Grivita - CNAV- CS Dinamo - NU

ETAPA 8

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
22.03.2020
ora 11:00
22 Florea Dumitrache CNAV- CS Dinamo - ACSOV Pantelimon - NU
22.03.2020
ora 11:00
24 Ghencea C.T.Dinicu Golescu - RC Grivita - NU
22.03.2020
ora 13:00
23 Aurora CS Aurora Baicoi - ACS Flamingo - NU

ETAPA 9

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
29.03.2020
ora 11:00
26 Ghencea C.T.Dinicu Golescu - CNAV- CS Dinamo - NU
29.03.2020
ora 12:00
27 Parcul Copilului RC Grivita - CS Aurora Baicoi - NU
29.03.2020
ora 14:00
25 Parc Bragadiru ACS Flamingo - ACSOV Pantelimon - NU

ETAPA 10

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
05.04.2020
ora 11:00
28 Florea Dumitrache CNAV- CS Dinamo - ACS Flamingo - NU
05.04.2020
ora 11:00
29 UM ACSOV Pantelimon - RC Grivita - NU
05.04.2020
ora 14:00
30 Aurora CS Aurora Baicoi - C.T.Dinicu Golescu - NU