Program si rezultate

PROGRAM COMPETITIONAL Under 18 Muntenia 2016-2017



ETAPA 1

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
02.10.2016
ora 10:00
Parcul Copilului CNAV - RC Grivita 24-5 NU
02.10.2016
ora 12:00
Constructorilor RC Stejarul Buzau - CT Dinicu Golescu 0-60 NU
04.12.2016
ora 13:00
Mihail Naca CS Tomitanii Constanta - CS Olimpia Bucuresti 3-22 NU

ETAPA 2

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
09.10.2016
ora 12:00
Parcul Copilului RC Grivita - RC Stejarul Buzau 50-0 NU
09.10.2016
ora 13:00
Mihail Naca CS Tomitanii Constanta - CNAV 27-5 NU
09.10.2016
ora 15:00
Olimpia CS Olimpia Bucuresti - CT Dinicu Golescu 33-7 NU

ETAPA 3

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
29.10.2016
ora 14:00
Tineretului BUZAU RC Stejarul Buzau - CS Tomitanii Constanta 10-56 NU
30.10.2016
ora 10:00
Parcul Copilului CNAV - CS Olimpia Bucuresti 0-37 NU
30.10.2016
ora 10:00
Ghencea CT Dinicu Golescu - RC Grivita 25-0 NU

ETAPA 4

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
06.11.2016
ora 10:00
Olimpia CS Olimpia Bucuresti - RC Grivita 52-8 NU
06.11.2016
ora 15:00
Parcul Copilului CNAV - RC Stejarul Buzau 92-0 NU
09.11.2016
ora 13:00
Mihail Naca CS Tomitanii Constanta - CT Dinicu Golescu 0-38 NU

ETAPA 5

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
25.11.2016
ora 13:00
Parcul Copilului RC Grivita - CS Tomitanii Constanta 30-12 NU
27.11.2016
ora 10:00
Ghencea CT Dinicu Golescu - CNAV 36-0 NU
27.11.2016
ora 12:00
Constructorilor RC Stejarul Buzau - CS Olimpia Bucuresti 0-93 NU

ETAPA 6

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
30.04.2017
ora 10:00
17 Parcul Copilului RC Grivita - CNAV 15-7 NU
30.04.2017
ora 12:00
18 Ghencea CT Dinicu Golescu - RC Stejarul Buzau 5-0
neprez.
NU
30.04.2017
ora 13:00
16 Olimpia CS Olimpia Bucuresti - CS Tomitanii Constanta 5-0
neprez.
NU

ETAPA 7

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
02.04.2017
ora 13:30
20 Constructorilor RC Stejarul Buzau - RC Grivita 0-52 NU
07.05.2017
ora 13:00
21 Parcul Copilului CNAV - CS Tomitanii Constanta 7-29 NU
07.05.2017
ora 15:00
19 Ghencea CT Dinicu Golescu - CS Olimpia Bucuresti 17-6 NU

ETAPA 8

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
09.04.2017
ora 14:00
23 M.NACA CS Tomitanii Constanta - RC Stejarul Buzau 79-0 NU
14.05.2017
ora 10:00
22 Olimpia CS Olimpia Bucuresti - CNAV 47-7 NU
14.05.2017
ora 10:00
24 Parcul Copilului RC Grivita - CT Dinicu Golescu 0-46 NU

ETAPA 9

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
23.04.2017
ora 15:00
27 Constructorilor RC Stejarul Buzau - CNAV 0-96 NU
21.05.2017
ora 11:30
25 Parcul Copilului RC Grivita - CS Olimpia Bucuresti 12-28 NU
21.05.2017
ora 13:00
26 Ghencea CT Dinicu Golescu - CS Tomitanii Constanta 33-10 NU

ETAPA 10

Data Nr. raport Stadion Meci Scor Televizat  
28.05.2017
ora 10:00
29 Parcul Copilului CNAV - CT Dinicu Golescu 5-71 NU
28.05.2017
ora 12:00
28 Olimpia CS Olimpia Bucuresti - RC Stejarul Buzau 78-0 NU
28.05.2017
ora 13:00
30 M.NACA CS Tomitanii Constanta - RC Grivita 27-0 NU